Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna

Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna Praha, krásný byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa s vířivkou, posilovna

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 1+kk o výměře 28 m2 v 2. patře panelového domu v Molákově ulici. Dům, ve kterém se byt nachází, je ojedinělý tím, že pro obyvatele domu je k dizpozici obrovská střešni terasa s krásným vyhledem na panorama Prahy. Na terase je možno využít vířivku. V přízemi je pak společná recepce, posilovna a pradelna. Byt je částečně zařízený. Plovoucí podlaha. Kuchyň vybavena spotřebiči (lednice s mrazničkou, mikrovlnka). V koupelně je vana, WC a pračka. Koupelna má zabudované topení v podlaze. UPC. Topení ústřední. Byt je situován v lokalitě se skvělou dopravní dostupností do centra (pár minut na stanici metra B .„Invalidovna“) a perfektní občanskou vybaveností.

50.096955
14.465209
Molákova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1900 + elek (najemce)
ID nabídky31864
AdresaMolákova, Praha 8 - Karlín
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha28 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter