Tato nemovitost není dostupná

Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever

Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever Nádherná podsklepená chata vhodná k celoročnímu užívání, garáž, krásná příroda, Plzeň-sever

Prodej překrásné dřevěné, podezděné chaty zasazené v panenské přírodě nad řekou Střelou. Kompletně zařízená a vybavená chata s bytovou jednotkou 4+kk o užitné ploše 62 m2 sestává z přízemí, kde se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným lednicí, plynovým sporákem a mikrovlnnou troubou a dvě prostorné místnosti, a z podkroví s pokojem pro hosty. Vstup do chaty je tvořen vnitřní verandou. Chata prošla v posledních třech letech rekonstrukcí – nová střecha, rozvod elektřiny a renovace interiéru. Vytápění chaty zajištují kamna na tuhá paliva. K chatě náleží zahrada o celkové výměře 318 m2. Výhodou je jistě přístupová cesta vedoucí přímo k chatě. Atraktivní umístění chaty jistě ocení rodiny s dětmi, vodáci, milovníci přírody, rybaření nebo houbaření. V okolí chaty se nachází hned několik turistických i cyklistických tras.

Kozojedy, Kozojedy (Okres Plzeň-sever), Czech Republic
Cena
595 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky31851
AdresaKozojedy, Kozojedy (Okres Plzeň-sever)
Budovadřevo
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku318 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter