Tato nemovitost není dostupná

Byt 1+1 Ostrava Výškovice

Byt 1+1 Ostrava Výškovice Byt 1+1 Ostrava Výškovice Byt 1+1 Ostrava Výškovice Byt 1+1 Ostrava Výškovice Byt 1+1 Ostrava Výškovice Byt 1+1 Ostrava Výškovice

Nabízíme Vám k prodeji částečně zrekonstruovaný klidný byt 1+1 v družstevním vlastnictví v Ostravě Výškovicích v nízké zástavbě na ul Staňkova o velikosti 35m². Byt se nachází ve zvýšeném přízemí ze čtyř ,kde jsou nová plastová okna. Byt se prodává včetně kuchyňské linky. Skládá se z ložnice a kuchyně(16m²), koupelny se sprchovým koutem, samostatné toalety, předsíně a sklepu v suterénu domu. Byt je vytápěn pomocí ústředního topení. Na podlahách je PVC a parkety.. V domě jsou rozvody UPC, možnost kabelové televize a internetu. Dům se nachází klidné části Ostravy Výškovic. We offer for sale partially renovated quiet apartment 1 +1 in cooperative ownership in Ostrava Výškovice low buildings on ul Staňkova size of 35 square meters. The apartment is located on the mezzanine floor of the four, where the new windows. The apartment is sold, including the kitchen. Consists of a bedroom and kitchen (16m²), bathroom with shower, separate toilet, hall and cellar in the basement. The apartment is heated by central heating. The floors are parquet and PVC .. The house wiring UPC, the possibility of cable television and the Internet. The house is quiet part of Ostrava Výškovice.

49.783231
18.225832
Staňkova, Ostrava, Czech Republic
Cena
595 000 Kč
celková cena
ID nabídky31813
AdresaStaňkova, Ostrava
Budovapanelová
Stavdobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Užitná plocha35 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter