Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu

Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu Luxusní byt 2+kk mezonetového typu s předsíňkou v dolní části bytu

Luxusní byt nově zrekonstruovaný a ve zcela zrekonstruovaném domu. Byt je mezonetového typu, ve spodní části bytu je předsíňka a v horní obývák s kuchyňským, koutem odděleným pultem a ložnice. V koupelně lehce zapuštěná rohová vana a toaleta. Střešní zkosená okna jsou kombinována s klasickými vertikálními a proskleným vchodem na terasu a poskytují tak velké množství světla. Na pozemku je možné si pronajmout parkovací místo za 1000,–/měsíc. dopravní dostupnost – autobusem na nádraží Holešovice cca 5 minut.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.118041
14.453836
V Holešovičkách, Praha 8, Czech Republic
Cena
14 950 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3181
AdresaV Holešovičkách, Praha 8
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha120 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter