Tato nemovitost není dostupná

Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice

Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice Praha 1 Krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu, Staré Město, Havelská ulice

Opravdu krásný byt 3+1 o rozloze 86 m2 v ulici Havelská, Praha 1– Staré Město. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem. Byt byl v nedávné době vybaven novým nábytkem. Možnost připojení telefonní linky a internetu. Byt se nachází v turistické a nákupní zoně kousek od Václavského náměstí, v klidnější vedlejší ulici v řadě nádherných činžovních domů, které tvoří klenot starého města. Výborná dopravní dostupnost – všechny linky metra v dosahu max 10 minut. Veškerá občanská vybavenost (restaurace, kavárny, kluby, bary atd.) v okolí. Nedaleko je Staroměstské náměstí se slavnou radnici ze počátku 14. století a Orlojem. Velmi lukrativní a reprezentativní lokalita, která umí skloubit jak ruch velkoměsta tak i klid k odpočinku.

Telekomunikace

telefon
50.084969
14.421277
Havelská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
24 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky31388
AdresaHavelská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha86 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter