Tato nemovitost není dostupná

Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh

Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh Pronájem světlého bytu 4+1 v Ostrava-Zábřeh

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný byt 4+1 v Ostravě-Zábřehu na ul. Horymírova. Byt se nachází v panelovém domě v pátém patře. V bytě se nacházejí vestavné skříně, balkon, komora. Součástí bytu jsou přípojky k telefonu, ADSL a ISDN. Plocha bytu je 79 m2. V bytě jsou parkety a linoleum. Byt se nachází v blízkosti Shopping parku. Dobrá dopravní dostupnost.

We offer to rent a nice apartment 4 +1 in the Ostrava-Zábřeh Street Horymírova. The apartment is located in a panel house on the fifth floor. In the apartment there are built-in wardrobes, balcony, storage room. Part of the apartment are the connections to the phone, ISDN and ADSL. Floor area is 79 m2. The apartment has parquet and linoleum. The apartment is located near the Shopping Park. Good transport accessibility.

49.804290
18.240942
Horymírova, Ostrava, Czech Republic
Cena
8 300 Kč
za měsíc
ID nabídky31356
AdresaHorymírova, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro5. patro
Užitná plocha79 m²
Balkónano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter