Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m², novostavba, garáž, terasa

Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa Praha, luxusní, nezařízený byt 4+kk k pronájmu, Paťanka, Dejvice, 110m2, novostavba, garáž, terasa

Byt je světlý, prostorný, odhlučněný, majitel při výstavbě použil luxusní materiály v celém bytě včetně obou koupelen. Také zde najdeme vysoké stropy, velká dřevěná okna a prostornou terasu a zimní zahradu. Byt se pronajímá nezařízený (krom skříní, které vidíte na fotografiích), ale v případě dlouhodobého pronájmu možno byt po dohodě dozařídit. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči, je zde sporák se sklokeramickou deskou a troubou, lednice s mrazničkou, myčka i mikrovlnka. V bytě jsou dvě koupelny, jedna s rohovou vanou a druhá se sprchovým koutem a 2 x WC. V bytě jsou dřevěné parkety a samostatně regulovatelné topení. Další předností bytu je satelit, internet, telefon, alarm, bezpečnostní dveře a sklep. K bytu náleží také parkovací místo v podzemních garážích. Residence Podbaba je postavena na konci přírodní rezervace, kde se střetává město s přírodou, nedaleko pražského historického centra. Výborné dopravní spojení – 10 minut chůzí na stanici metra Dejvická, tramvajová stanice Podbaba v těsné blízkosti.

Telekomunikace

telefon
50.113766
14.390214
Paťanka, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky31346
AdresaPaťanka, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha110 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2000,-)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter