Tato nemovitost není dostupná

Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce

Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce Pronájem pěkného bytu 2+1 v Ostravě-Hrabůvce

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 v Ostravě-Hrabůvce U Nové Školy. Byt se nachází v panelovém domě ve druhém patře ze tří. V pokojích se nachází plovoucí parkety. V kuchyni se nachází plynový sporák. Byt je po kompletní rekonstrukci. V bytě se nachází francouzské okno a komora. Okna jsou do tří stran. Součástí bytu je i sklep. Kauce 3× nájem včetně provize RK. Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost. / We offer for rent apartment 2 +1 in the Ostrava-Hrabůvka The New School. The apartment is located in a panel house on the second floor of the three. The rooms are equipped with floating floors. In the kitchen there is a gas stove. Flat is after complete reconstruction. The apartment is a French window and closet. Windows are the three sides. Part is flat and cellar. 3× rent deposit, including commission RK. Excellent transport links and amenities.

49.790387
18.255593
U Nové školy, Ostrava, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
ID nabídky31308
AdresaU Nové školy, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha57 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter