Tato nemovitost není dostupná

Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití.

Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití. Prodej autobazaru v Bílovci a okolních pozemků pro komerční využití.

Nabízíme 16 811 m? pozemků podél hlavní silnice před Bílovcem (ve směru od Bravantic – na KÚ Velké Albrechtice), za 6 999 000 Kč. Součásti pozemků je známý autobazar „AUTOJAS“ včetně vybavené budovy a zařízení a zpevněné oplocené plochy o velikosti cca 3 200 m?. Parcel je 11 ks, o velikosti 90 až 7 197 m?, odkup v celku není podmínkou. Průměrná cena 420 Kč/ m?. Pozemky mají zřízen sjezd z hlavní silnice i pro kamiony, asfaltovou komunikaci, je zde zpevněné parkoviště, přípojky, vrtaná studna pro projektovanou myčku vozidel a veškerá další infrastruktura. Naproti přes silnici je Stanice technické kontroly, benzínová pumpa a obchodní zóna s markety.

Bílovec, Bílovec (Okres Nový Jičín), Czech Republic
Cena
6 999 000 Kč
celková cena
ID nabídky31270
AdresaBílovec, Bílovec (Okres Nový Jičín)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha16 811 m²
Plocha pozemku16 811 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter