Tato nemovitost již byla pronajata

Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem

Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem Hlasná Třebáň, RD, klid, výhled do krajiny, pronájem

Nabízíme k pronájmu luxusní bydlení v Hlásné Třebáni. Jedná se o pronájem v rodinném domě ke kterému náleží garáž, bazén, velká zahrada. Dům má 6 pokojů, 2 kuchyně, šatnu a sociální zařízení (koupelna s vanou, WC). Na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha. Vytápění je podlahové. Doporučujeme pro velmi příznivou cenu za pronájem v takto lukrativní části Hlásné Třebáně. Veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do centra Prahy. Pro bližší informace kontaktujte naši realitní kancelář.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody studna
49.919828
14.235353
Mořinská, Hlásná Třebaň, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatkybez poplatků
ID nabídky31211
AdresaMořinská, Hlásná Třebaň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha176 m²
Plocha pozemku471 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter