Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí

Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, Praha 4 - Podolí

Nabízíme k pronájmu rodinný dům se třemi bytovými jednotkami v Praze 4 – Podolí. Jedná se o dva byty 2+1 a jeden 1+1. 2+1 v prvním patře ma celkovou plochu cca 80m², je zde nová koupelna, balkon a terasa ( cca 20m²). Druhá bytová jednotka 2+1 v přízemí má také celkovou plochu cca 80m². Bytová jednotka o velikosti 1+1 se nachází v podkroví domu a výměra je cca 50m². Dům má vlastní kotel. K dispozici je zahrada, sklep a garáž.

50.047247
14.429810
K sídlišti, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
33 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky31204
AdresaK sídlišti, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter