Tato nemovitost není dostupná

Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!!

Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!! Prodej atypického bytu 2+1 k bydlení i komečním účelům - VINOHRADY!! Skvělá lokalita!!

Prodej atypického bytu 2+1 plochou 73 m2 vhodného k bydlení i ke komerčním účelům. Byt se nachází v 1. nadzemním a 1.podzemním podlaží cihlového domu ve vyhledávané lokalitě Vinohrad. 5-ti podlažní dům prošel rekonstrukcí a nachází se v tiché ulici s alejí, která dodává tomuto místu zajímavou atmosféru. K dispozici společná přadzahrádka domu. Tato nabídka je určena např. pro malou firmu, která chce mít kancelář v příjemném prostředí a zároveň s dobrou dostupností do centra. Doporučujeme!!! Pro prohlídku volejte realitního makléře.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus
50.073413
14.442341
Lužická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
6 350 000 Kč
celková cena
Poplatkyza nemovitost
ID nabídky31184
AdresaLužická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha73 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter