Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m²

Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2 Praha, luxusní zařízený byt - mezonet 2+kk k pronájmu, Štěpánská, Nové Město, 99m2

Krásný a rozlehlý byt 2+kk+galerie na Novém městě, ve Štěpánské ulici. Byt je ve čtvrtém patře historického domu. V bytě se nachází nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a je zařízen nábytkem. Jsou zde dvě koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem. Skvělé spojení do centra a vlastně celého města a kompletní občanská vybavenost je v této lokalitě samozřejmostí. V okolí je mnoho starých hospůdek, restaurací, obchůdků, kina, divadla a samozřejmě mnoho pamětihodností, které jsou přímo na dosah. Jedná se o jednu z nejžádanějších lokalit přímo v historickém centru Prahy.

50.079907
14.425878
Štěpánská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 4000,- + energie
ID nabídky31113
AdresaŠtěpánská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha99 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter