Tato nemovitost není dostupná

Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař.

Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař. Byt 3+1 na prodej, nový rezidenční projekt, terasa 7,35 , stylové bydlení, Stará Hostivař.

Dovolujeme si Vám představit nový rezidenční projekt v Hostivaři.

Jedná se o uzavřený areál, nabízející dva nízkopodlažní bytové domy spojující tradiční vesnickou architekturu s nejvyššími nároky moderního bydlení. Domy jsou navrženy ve tvaru selských stavení se sedlovou střechou, mají tři obytná podlažní, dohromady se zde nachází 28 bytů ve velikostech 2+kk až 4+1. Na domy byly použity tradiční materiály jako jsou vapenné omítky, dřevěná vrata a dveře, dřevěná okna, červené střešní tašky, dlažba z přírodního kamene. V interiérech bytů se uplatňují stejné materiály jako v exteriéru, například dřevěné trámy, kamenné části zdí, krby a kachlová kamna.

Ke každému z bytů náleží sklep. Parkování je umístěno v zapuštěném suterénu na vlastním pozemku.

Projekt se nachází v památkově chráněné zóně Stará Hostivař vyznačující se zachovaným vesnickým charakterem, ačkoliv v okolí najdete veškeré výhody města (zastávky tramvají i autobusů, MŠ, ZŠ, gymnázium, restaurace a kavárny, nákupní centrum, atd.).

50.049718
14.524076
Kozinovo nám., Praha 10 - Hostivař, Czech Republic
Cena
6 216 909 Kč
celková cena
ID nabídky31107
AdresaKozinovo nám., Praha 10 - Hostivař
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha104,12 m²
Terasaano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter