Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna

Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, krásný byt 3+kk k pronájmu, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 3+kk o výměře 43 m2 ve 3. patře panelového domu v Molákově ulici. Dům, ve kterém se byt nachází, je ojedinělý tím, že pro obyvatele domu je k dizpozici obrovská střešni terasa s krásným vyhledem na panorama Prahy. Na terase je možno využít vířivku. V přízemi je pak společná recepce, posilovna a pradelna. Byt je nezařízený. Plovoucí podlaha. Kuchyň vybavena spotřebiči (lednice s mrazničkou, mikrovlnka, trouba). Pokoje jsou 2 neprůchozí. V koupelně je vana, WC. Topení centrální. K bytu patří sklep. Byt je situován v lokalitě se skvělou dopravní dostupností do centra (pár minut na stanici metra B „Invalidovna“) a perfektní občanskou vybaveností.

50.096955
14.465209
Molákova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
10 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 2500
ID nabídky31031
AdresaMolákova, Praha 8 - Karlín
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha43 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter