Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro

Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro Praha, luxusní moderní byt - garsoniéra k pronájmu, ul. Orelská, Vršovice, vestavěné patro

Pronájem luxusní, moderně zařízené garsoniéry o výměře 20 m2 s vestavěným patrem ve Vršovicích. Byt je plně vybaven novým zařízením, a díky vestavěnému patru je v něm i dost úložného prostoru. Součásti bytu je i kumbál na pračku (která není, ale majitelka může dodat) a věšení prádla. Koupelna s vanou. Byt se nachází ve 4. patre cihlové budovy s výtahem, v Orelské ulici v Praze 10. V blízkosti se nachází park, kompletní občanská vybavenost. Přestižní lokalita, dobrá dostupnost, necelých 100 m od tramvajové i autobusové zastávky Čechovo náměstí, 10 min. do centra.

Telekomunikace

telefon
50.067691
14.457640
Orelská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000 Kč
ID nabídky30940
AdresaOrelská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha20 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter