Tato nemovitost není dostupná

Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7

Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7 Krásný mezonet 3+kk, velká terasa s otevřeným výhledem, Šternberkova, P7

Krásný mezonetový byt o velikosti 115 m2 v příjemné lokalitě v Holešovicích. Byt byl vybudován před 10ti lety. V bytě je plně vybavená kuchyně, na podlahách dlažba a parkety. K dispozici dvě koupelny. V dolní části bytu je hala, obývací pokoj, koupelny a ložnice. Nahoře rozlehlá galerie se vstupem na terasu o ploše 30m², jedna ložnice a toaleta. Byt působí velmi vzdušně a je světlý díky velikým střešním oknům. Byt se nachází v klasickém cihlovém domě s výtahem. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti jsou dva krásné parky Letná a Stromovka. Doporučuji prohlídku.

50.101354
14.435887
Šternberkova, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
6 900 000 Kč
celková cena
ID nabídky30938
AdresaŠternberkova, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter