Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep.

Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep. Praha, krásný řadový rodinný dům k pronájmu v Hostivaři, ulice V Hájích, garáž, zahrada, sklep.

Pronájem krásného dvoupatrového řadového rodinného domu v nové zástavbě v Hájích. Dům je nezařízen. V přízemí domu se nachází krásná a prostorná kuchyně vybavená veškerými potřebnými spotřebiči. Najdeme zde plynový sporák, lednici s mrazákem, vestavěnou myčku, troubu… Dále je v přízemí obývací pokoj, který je stejně jako kuchyně neprůchozí. Na každém patře je koupelna a wc. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy. V prvním patře jsou 4 pokoje, každý má samostatný vchod.Tento rodinný dům navíc disponuje prostornou lodžií, zahradou o téměř stejné rozloze jako dům samotný a garáží se dvěma stáními. K dispozici je také satelit a telefonní linka. Lokalita je velmi klidná, téměř přímo za domem se nachází přírodní park Hostivař s vodní nádrží, což z ní dělá skvělé místo pro sport, relaxaci, procházky i koupání. V místě je také velmi kvalitní občanská vybavenost. Nalezneme zde Polikliniku, lékárny, obchodní centrum, kino, divadlo, základní školu, sportoviště a mnoho dalších. Dopravní podmínku jsou skvělé, spojení je zde zajišťováno linkou metra C a mnoha linkami autobusů.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro, bus

Telekomunikace

telefon
50.036522
14.527768
V Hájích, Praha 4 - Háje, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+4000,- popl.
ID nabídky30929
AdresaV Hájích, Praha 4 - Háje
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku300 m²
Lodžieano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter