Tato nemovitost není dostupná

Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání.

Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání. Třebíč, ulice Pražská prodej domu 3+1 vhodné k trvalému bydlení, ale i podnikání.

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1, který je vhodný k trvalému bydlení, ale i k podnikání. Dům disponuje třemi pokoji, kuchyní, půdou, sklepem, garáží a velkou zahradou, která se nachází na krásném, rovinatém pozemku. Okna jsou plastová, na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha. Vytápění domu je plynové (kotel-vlastní, umístěný v suterénních prostorách domu). Doporučujeme pro velmi příznivou cenu, výbornou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.211605
15.865332
Pražská, Třebíč, Czech Republic
Cena
3 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky30817
AdresaPražská, Třebíč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha209 m²
Plocha pozemku268 m²
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Hučín

E-mail: jan.hucin@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 646

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter