Tato nemovitost není dostupná

Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m², jacuzzi, satelit

Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit Praha, stylový byt k pronájmu, ul. Týnská, Staré Město, 2+kk, 60m2, jacuzzi, satelit

Velmi příjemný, stylový byt s nezaměnitelnou atmosférou k pronájmu se nachází ve druhém (nejvyšším patře) historické budovy na adrese Praha 1, Staré Město; ulice Týnská. Je částečně zrekonstruován a vybaven nábytkem, kuchyňská linka má všechny potřebné elektronické spotřebiče (lednice, sporák se sklokeramickou deskou, myčka nádobí). V koupelně je jacuzzi, pračka a toaleta. K dispozici je také TV a satelit, na podlahách jsou parkety. Lokalita nabízí kromě zmíněné skvělé atmosféry Starého města spoustu restaurací, barů, obchodů, Staroměstské náměstí (srdce Prahy) je pár kroků od budovy. Dopravní spojení je velice dobré a to i v nočních hodinách.

50.088404
14.423008
Týnská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
14 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 560 Kč/os/měs + elektřina
ID nabídky30798
AdresaTýnská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter