Tato nemovitost není dostupná

Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m², frekventovaná lokalita, centrum města

Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města Plně zařízený, zaběhnutý stánek s rychlým občerstvením, 25 m2, frekventovaná lokalita, centrum města

Přenechání nájmu oblíbeného stánku s rychlým občerstvením za odstupné. Jedná se o komerční prostory o rozloze 25 m2 situované ve frekventované lokalitě přímo v centru města. Nebytový objekt je hygienou označený jako výrobna. Stánek je plně zařízený na výrobu pizzy – pec, kutry, fritovací hrnec, mrazák, mikrovlnka, nerezové vytríny. Za výrobnou je k dispozici pokoj, sprchový kout a WC. Okno, jehož prostřednictvím je pizza vydávána, je z nerozbitného skla. Frekventovaná lokalita zaručuje širokou klientelu. Při rychlém jednání sleva.

49.748162
13.371059
Palackého nám., Plzeň, Czech Republic
Cena
11 600 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky30787
AdresaPalackého nám., Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha25 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter