Tato nemovitost není dostupná

Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad

Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad Palácový luxus 4+1 v centru Prahy s romantickým výhledem na Hrad

Velice luxusní bydlení v centru Prahy s balkonkem, z něhož je vidět na Pražský hrad, Petřín, Vltavu atd. Byt je plně vybaven v antickém duchu, interiér vytvořen na zakázku od francouzských a italských designerů. Byt má 2 luxusní ložnice s koupelnou, každá koupelna má masážní vanu, v jené je i masážní sprchový kout. Kuchyň je plně zařízena. V obývacím pokoji krb, v ložnicích kachlová kamna. Celý byt vytápěn plynovým kotlem. Na stěnách látkové tapety, taktéž na zakázku vytvořené ve Francii. V přízemí domu je možnost pronajmutí prostorných nebytových prostor. Dopravní spojení tramvají an Palackého náměstí (stejně tak i metro B), nebo tramvají na Jiráskovo nám.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.074888
14.413997
Rašínovo nábřeží, Praha 1, Czech Republic
Cena
87 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za energii
ID nabídky3075
AdresaRašínovo nábřeží, Praha 1
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha177 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter