Tato nemovitost není dostupná

Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech

Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech Historie a pohodlí v podzámčí. RD řadový na prodej v Suchomastech

Nabízíme k prodeji krásný historický rodinný dům v obci Suchomasty. Jedná se o malý řadový dům s krásnými klenutými stropy. Těchto několik domů je přímo naproti zámku. Tento je však jediný, který má i malý dvorek, kde se dá parkovat. Vnitřní prostory jsou kompletně zrekonstruované, tzn. zejména je udělaná izolace proti vlhkosti, takže dům je naprosto suchý. Dále je zde koupelna, zařízená kuchyň, krb kterým je možné vytopit vzhledem k malé velikosti celý dům, nová střecha, podkroví je připravené na vestavbu, včetně zateplení. Nová je také fasáda na rodinném domě. Telefonní linka a internet jsou zavedeny. Obec Suchomasty je v krásném prostředí českého krasu poblíž Koněpruských jeskyň, obec sama má dobrou občanskou vybavenost: škola, školka, restaurace, obchod, pošta, obecní úřad. Dobrá dostupnost do Prahy, cca 35km autem, 11km na D5, ale také je zde časté autobusové spojení. Při rychlém jednání sleva.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus cca každých 30min, auto

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Suchomasty, Suchomasty (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
1 880 000 Kč
celková cena
Poplatky(vč. provize pro RK)
ID nabídky30695
AdresaSuchomasty, Suchomasty (Okres Beroun)
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha75 m²
Plocha pozemku100 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter