Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebytové prostory, 80 m², přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí

Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí Atraktivní nebytové prostory, 80 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozíkí

Pronájem lukrativních nebytových prostorů přímo v centru průmyslové zóny v Klatovech, městě plném investičních příležitostí. Prostorné sklady se nacházejí v přízemí nově zrekonstruovaného komerčního objektu. Jsou kompletně zasíťované – satelit, kabelové televize, kabelové a ostatní rozvody. Ke skladům je samozřejmě k dispozici sociální zařízení, kuchyňka, šatny a garážové stání. Další výhodou je možnost využívání vysokozdvižného vozíku a dílenského vybavení. Celý areál, který je situovaný v řušné části města, je udržovaný údržbáři a zabezpečený. Nově zrekonstruovaný komeční objekt skýtá mnoho variabilních možností při výběru nebytových prostor. Cena pronájmu skladů závisí na podlahové ploše. Bližší informace přímo u realitního makléře.

Telekomunikace

telefon
49.403043
13.270685
Sedlákova, Klatovy, Czech Republic
Cena
6 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky30635
AdresaSedlákova, Klatovy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michaela Fleisigová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter