Tato nemovitost není dostupná

Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů

Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů

Prodej RD 4+1 v krásném prostředí Oderských vrchů. RD v okrese Nový Jičín, obec Fulnek-Dolejší Kunčice. Tato obec leží v turistické oblasti Oderských vrchů, v dosahu 8 km jsou tři města. V celém domě i dílně je ústřední topení, kotel je tři roky starý, moderní ekolog.splyňovací. V domě se nachází i místnost na potraviny, šatna, telefon, internet a dva bojlery. Na dvoře kanalizace propojená se septikem. Vodovod vlastní a dvě studny. Velká a krásná udržovaná zahrada. K domu náleží i druhá budova. Zastavěná plocha je 106 m2, novostavba plánovaná jako prodejna nebo pohostinství v přízemí + byt 3+1 v prvním podlaží. K hrubé patrové stavbě je materiál na krov. Plocha pozemku je 1971 m2. Pro obě budovy jsou plány k rekonstrukci a k dostavbě vodovodu z řádu. Pro obyvatelnou budovu je připravena nová střešní krytina+ hurdisky. RD+ novostavbu lze koupit dohromady nebo jen novostavbu zvlášť. Sleva při rychlém jednání.

Dolejší Kunčice, Fulnek (Okres Nový Jičín), Czech Republic
Cena
1 999 000 Kč
celková cena
ID nabídky30603
AdresaDolejší Kunčice, Fulnek (Okres Nový Jičín)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha336 m²
Plocha pozemku1 892 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jarmila Kosturová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter