Tato nemovitost není dostupná

Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m², balkon, parkování

Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování Praha, atypický byt k pronájmu v podkroví RD, Dolní Chaloupky ul, Zahradní město, 45 m2, balkon, parkování

Nabízíme k pronájm krásný, zařízený byt v 1. patře rodinného domu na Praze 10 – Záběhlice. Jedná se o kompletně a velice vkusně zařízený byt o rozloze cca 45 m2, který je vhodný pro 1 osobu a sestává se z velké místnosti, rozdělené na jednotlivé funkční zóny přepážkami, kuchyně a koupelny. K bytu patří i malý balkon kde se dá příjemně relaxovat. Možnost pronájmu garážového stání ve dvoře domu za poplatek. Dům se nachází v klidné zástavbě rodinných domů. Dobrá dopravní dostupnost – na metro „Strašnická“ se dostanete autobusem za 7 minut. Cca 30 minut od domu je přírodní park Hostivař – možnost relaxace v přírodě, jízdy na kole nebo kolečkových bruslí.

Telekomunikace

telefon
50.053916
14.492385
Dolní Chaloupky, Praha 10 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 popl. + 1000 parkování (možno)
ID nabídky30531
AdresaDolní Chaloupky, Praha 10 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha45 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter