Tato nemovitost není dostupná

Luxusní kancelářský prostor 98m² ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách

Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách Luxusní kancelářský prostor 98m2 ve vile, Praha 5, Na Hřebenkách

Dovolujeme si nabídnout k pronájmu 98m² kancelářských prostor v lukrativní vilové čtvrti na Praze 5 v ulici Na Hřebenkách. Jedná se o nově postavené prostory, které jsou řešené moderním stylem, možno až 15 pracovních míst – vše kompletně a moderně zařízeno luxusním nábytkem na míru. Hlavní místnost, WC, technické prostoy a terasa. Z terasy je přístup na část zahrady – možnost posezení – relax. Velice příjemné prostředí. Vhodné pro grafické studio, internetovou nebo makléřskou společnost či realitku. K dispozici je zde recepce, sedací souprava, lednice, myčka, kávovar, LCD TV, alarm, telefonní a počítačové rozvody, telefonní ústředna, Internet 8Mb kamerový systém i v okolí objektu.

Telekomunikace

telefon
50.075610
14.385461
Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky30416
AdresaNa Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha98 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter