Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru

Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Moravská, Vinohrady, 2+kk, u Náměstí Míru

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi krásný moderní zařízený byt na Vinohradech ! Kompletně zařízený, kuchyň vybavená moderními spotřebiči, mezi kuchyňským koutem a obývákem je barový pult, krásná koupelna se sprchovým koutem, na podlahách parkety. V ložnici je patro na spaní. Praha 2 – Vinohrady jsou jednou z nejatraktiv­nějších lokalit, v okolí domu je spousta zeleně. Výborná poloha, klidné a kvalitní bydlení.

Telekomunikace

telefon
50.074498
14.440863
Moravská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky30384
AdresaMoravská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha40 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter