Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m²

Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2 Praha, krásný byt k pronájmu, Břevnov, ul. Závěrka, 2+kk, arkýř, sklep, klidná lokalita, 2+kk, 70m2

Krásný byt 2+kk na Břevnově s proskleným atyp. arkýřem, zařízený, s možností přístupu na zahradu. Kuchyně plně vybavena spotřebiči – lednice s mrazničkou, varná deska a myčka, barový pult. V koupelně je vana a pračka se sušičkou. Garážové stání v domě za poplatek 1.000/měsíc – nutno pronajmout spolu s bytem. Bezpečnostní dveře. K dispozici je krásný zabezpečený sklep, kočárkárna a sušárna. Na podlaze plovoucí dřevěná podlaha a dlažba. Praktické vestavěné skříně. Velmi klidná lokalita. Občanská vybavenost v okolí. Dopravní spojení tramvaje a metro A Hradčanská. V blízkosti Petřínské sady a Hradčany, park Ladronka vyhledávaný pro sportovní odpočinek – oblíbvený okruh pro in-line bruslení.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro "A" Hradčanská

Vytápění

ústřední topení vlastní kotel

Telekomunikace

telefon třeba zapojit
50.082895
14.376838
Závěrka, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
12 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 500/os + energie na nájemce + garáž 1500,-(nutno pronajmout)
ID nabídky30312
AdresaZávěrka, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha70 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter