Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní

Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní Praha, zařízený, hezky řešený byt k pronájmu, Praha 6, Dejvice, ul. Koulova, 2+kk, patro na spaní

Velmi hezký a prakticky řešený byt k pronájmu se nachází v 1.patře cihlové budovy, na adrese Praha 6, Dejvice – ulice Koulova. V bytě je zařízená kuchyňská linka s barovým pultem, v pokoji je vestavěné patro na spaní (místo ložnice). Koupelna je s vanou, umyvadlem a toaletou. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Lokalita Dejvice je velmi žádanou pražskou čtvrtí, díky rychlému spojení do centra nabízí příjemné a klidné bydlení s dobrou dostupností a dostatkem obchodů, restaurací apod. Tento byt je vhodný pro 1–2 osoby a je určen k dlouhodobému pronájmu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro Dejvická a tram č. 8

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.107998
14.393692
Koulova, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500
ID nabídky30177
AdresaKoulova, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha40 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter