Tato nemovitost není dostupná

Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti

Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti Pěkné kanceláře k pronájmu, Praha 6- Břevnov, ulice Na Břevnovské pláni,4 oddělené místnosti

Pronájem ve výborné lokalitě Prahy 6, v prvorepublikové vile. Pronájem celého uzavřeného a tichého 2.patra (podkroví s dalekým výhledem do zeleně) o celkové rozloze 103 m2, ve kterém se nacházejí 4 světlé neprůchozí kanceláře (39 m2), (12 m2 s kuchyň. koutem), (20 m2), (12 m2), + dvoje sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, + předsíň. Topení plynové etážové. Vybavenost „ lednička, mikrovlnná trouba, dlažby, zátěžové koberce, plastová okna, žaluzie, záclony, videovrátný. V celém patře rozvedena PC síť. Vila chráněna kamerovým systémem. Převod plynu a elektřiny na nájemce. Vhodné i pro sídlo firmy. Dopravní dostupnost : MHD (2 min./tram,bu­sy/). Bezplatné parkování u domu, nebo do 50 m od domu. Dostupnost autem : Pražský okruh vzdálen 1 km od vjezdu či výjezdu z okruhu. Městský okruh vzdálen 4 km od vjezdu či výjezdu z tunelu Blanka. Letiště Praha vzdáleno 8 km. V lokalitě dostatek restaurací, obchodů a též Kaufland, Hornbach, OBI.

50.074776
14.325888
Na břevnov. pl., Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 1000,- + energie na nájemce
ID nabídky30163
AdresaNa břevnov. pl., Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha103 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter