Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny

Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny Praha, krásný, byt 3+kk k pronájmu, Praha 5, ulice Pecháčkova, balkon, 2 ložnice, 2 koupelny

Velmi pěkný a prostorný byt 3+kk (109,18m²) k pronájmu na Praze 5 v ulici Pecháčkova. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v cihlovém domě. Byt je nově po rekonstrukci a je kompletně zařízen. V kuchyni nalezneme zabudovanou lednici a sporák. D dispozici jsou 2 koupelny se dvěma toaletami. Na podlahách jsou parkety a dlažba. K bytu náleží také balkon, k dispozici jsou zde 2 samostatné ložnice. Dům se nachází ve skvělé lokalitě u Vltavy. Poblíž Hořejšiho nábřeží a Palackého mostu. Výborné dopravní spojení do centra. Deset minut pěšky na Anděl- nákupní centrum Nový Smíchov. Pěkným místem na procházky je pro obyvatele Smíchova Kinského zahrada se dvěmi jezírky a dětským hřištěm. Vhodný ke spolubydlení.

Telekomunikace

telefon
50.073374
14.409132
Pecháčkova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 - 4000,- CZK popl.
ID nabídky30100
AdresaPecháčkova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha115,64 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter