Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m²

Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2 Praha, luxusní kancelářské prostory s garáží, saunou a zahradou, Austova, Nebušice, 280m2

Krásné luxusní kancelářské prostory se nachází ve vile v klidné části Prahy 6 – Nebušice. Prostor je nezařízený a celková užitná plocha je 280 m2. Má celkem 3 podlaží, navíc se v ní nachází samostatný byt 2+kk. V přízemí se nachází kuchyň a další dvě místnosti. V kuchyni nechybí lednice s mrazničkou, myčka, mikrovlnná trouba či sklokeramická deska. V druhém a třetím patře jsou další 3 místnosti. Jsou zde celkem čtyři koupelny – dvě s vanou a dvě se sprchovým koutem. Mezi další vybavení patří pračka či satelitní připojení. Připojení k internetu je možné zařídit. K domu náleží terasa (cca 20 m2), sauna a vířivka. Parkování je možné v garáži, další tři vozy se vejdou na pozemek. Krásná klidná lokalita, v okolí velké množství zeleně. Velmi dobrá občanská vybavenost, vynikající spojení do centra.

Vytápění

ústřední topení
50.109790
14.323094
Austova, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6000,-
ID nabídky30034
AdresaAustova, Praha 6 - Nebušice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha280 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter