Tato nemovitost není dostupná

Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa.

Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa. Praha, Velká Chuchle, ulice K vápence, dům 4+1 k pronájmu, zahrada, parkování, sklep, terasa.

Pronájem krásného, prostorného a luxusního nezařízeného rodinného domu o rozloze úctyhodných 170 metrů čtverečních ve vilové čtvrti Velká Chuchle. Byt disponuje plně zařízenou kuchyní vybavenou kvalitními vestavěnými spotřebiči. Najdeme zde vše potřebné od trouby přes sklokeramickou varnou desku až po lednici s mrazákem. Samozřejmostí je myčka. V domě jsou k dispozici celkem tři koupelny s WC, jedna vybavená rohovou vanou, zbylé dvě sprchovým koutem. Na podlaze dlažba a dřevo, vytápěno plynem. Také je zde sklep, dva balkony, terasa a zahrada o rozloze přes pět arů. Parkování pro dvě auta na dvoře. Lokalita je velmi klidná, přesto poskytuje kvalitní občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon
50.011595
14.377191
K vápence, Praha 5 - Velká Chuchle, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000,- popl.
ID nabídky30016
AdresaK vápence, Praha 5 - Velká Chuchle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha170 m²
Plocha pozemku300 m²
Terasaano
Balkónano
Garážne
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter