Tato nemovitost není dostupná

Pět kanceláří, 160 m² + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora

Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora Pět kanceláří, 160 m2 + terasa pod samostatným uzamčením v administrativním objektu u metra Flora

Kancelářská jednotka sestávající z pěti samostatných kanceláří, toalet a kuchyňky. Jednotka je pod samostatným uzavřením s přístupem přes ostrahu výtahem nebo samostatným schodištěm. K dispozici je terasa o velikosti 70 m2, která může být užívána celá nebo pouze část. Administrativní budova, kde se kanceláře nacházejí poskytuje kvalitní technické ( poč. síť, opt. kabeláž, telefonní linky) a společenské ( pošta, restaurace, fitness) zázemí, možnost parkování v podzemním parkingu. Cena je stanovena přepočtem 380 Kč/m2 kancelářské plochy a 190 Kč/m2 terasy. K JEDNÁNÍ. Výměna koberců, malování a případné úpravy dle Vašich požadavků jsou samozřejmostí. Prestižní a dobře dostupná lokalita, kde bude Vaše společnost viditelná a v sousedství renomovaných firem.

Telekomunikace

telefon
50.077146
14.462513
Chrudimská, Praha 3, Czech Republic
Cena
63 737 Kč
za měsíc
ID nabídky2997
AdresaChrudimská, Praha 3
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha167 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter