Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m², parkování, terasa

Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa Praha, unikátní a stylový byt - loft k pronájmu, Šaldova, Karlín, 75m2, parkování, terasa

Nabízíme Vám stylové a unikátní bydlení v loftu s vysokými stropy v rychle se rozvíjející části Prahy – Karlíně. Byt je částečně zařízen (pračka,sušička), je zde i telefon, internet, kabelová tv a satelitní tv připojení. Má jednu ložnici a 75m². Tento loft byl přestavěn ze skladu obilí, má původní průmyslové prvky (klenuté stropy, ocelové nosníky, litinové sloupy) a unikátní architektonické prvky (cihlové zdi, velká okna, stropní ventilátor). Je zde také možnost pronajmutí parkovacího místa v podzemní garáži za poplatek. Vyřešena je v místě i bezpečnost – kamery. Je zde i výborná dopravní dostupnost (tram 2min). Nenechte si ujít jedinečnou příležitost! Můžeme jen doporučit!

50.092509
14.456202
Šaldova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky2500 poplatky, 2000 garáž
ID nabídky29965
AdresaŠaldova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha75 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter