Tato nemovitost není dostupná

Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru

Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru Kladno, Švermov, prodej nebytového prostoru

Nabízíme k prodeji nebytové prostory v Kladně přímo na hlavní ulici. Jedná se o tří-patrový komerční objekt ve kterém se nachází v přízemí obchod, dvě kanceláře, kuchyňka, sklad, šatna, sociální zařízení (2 toalety), v 1.patře objektu se nachází 4 kanceláře, kuchyňka, WC, ve 2.patře jsou 3 kanceláře, kuchyňka, sociální zařízení, v suterénu objektu je příruční sklad, dílna, kuchyňka, garáž a přístřešek, kde je možné zaparkovat až sedm aut. Prostory jsou po rekonstrukci, okna jsou plastová, na podlahách dlažba, vytápění objektu je plynové (vlastní kotel). Kompletní rozvod počítačové sítě, telefonní ústředna, kamerový systém, elektronický zabezpečovací systém, dva elektroměry. Při vjezdu do objektu se vrata otevírají automaticky. Pokud by byl zájem o pronájem objektu, tak pouze celý objekt (né zvlášť obchod nebo kanceláře, apod.). Dále je možnost úprav objektu, jako např. v přízemí obchod, v patrech předělání na byty, nebo by bylo také vhodné prostory využít např. jako penzion. Doporučujeme pro velmi příznivou cenu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení vlastní - plynové

Voda

jiný zdroj vody
50.170927
14.108467
28. října, Kladno, Czech Republic
Cena
5 900 000 Kč
celková cena
Poplatky(+ provize pro RK)
ID nabídky29909
Adresa28. října, Kladno
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha315 m²
Plocha pozemku315 m²
Garážano (včetně skladu)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter