Tato nemovitost není dostupná

RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy

RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy RD ve Vysočanech pro bydlení, nebo sídlo firmy

Luxusní RD ve Vysočanech po kompletní rekonstrukci s Výhledem na Sazka arenu vhodný pro bydlení i jako sídlo firmy. 4 nadzemní podlaží, 3 oddělené bytové jednotky + sklep a dvou místná garáž. Momentálně probíhá úprava zahrady a přilehlých prostor, během této rekonstrukce je od majitele sleva 10 tis. z nájmu. Pěkná klidná lokalita s výbornou dostupností do centra metrem ze stanice trasy B Vysočanská vzdálené 5 min chůzí pěšky.

50.115385
14.502277
Na Krocínce, Praha 9, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2990
AdresaNa Krocínce, Praha 9
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha285 m²
Plocha pozemku100 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter