Tato nemovitost již byla pronajata

Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň

Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň Pěkný byt 1+kk v novostavbě, balkon, sklep, parkovací stání, žádaná klidná lokalita u řeky, Plzeň

Hledáte nové pěkné ubytování v žádané lokalitě centra Plzně v blízkosti řeky? Vyhovovalo by Vám parkovací stání a pěkný balkon s italskou dlažbou? Pak je tento byt 1+kk určen právě pro Vás. Nabízen je jako nezařízený, pouze s kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou. Koupelna je pěkně vybavená – vana, wc, nerezové věšáky atp. Rezervované parkovací stání před domem je součástí pronájmu. K dispozici je Vám balkon a sklep k uložení věcí. Žaluzie. Internet 10 MB je možný, za 290 Kč měsíčně. Kauce 2 měsíční nájmy. Byt se nachází v příjemném 4. patře s výtahem. Je opravdu pěkný a čistý, nutno vidět.

49.729394
13.389887
Květná, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1500 Kč + elektřina cca 300 Kč na sebe
ID nabídky29718
AdresaKvětná, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha37 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter