Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace

Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace Praha, luxusní byt k pronájmu, ul. Americká, Vinohrady, 2+kk, možnost parkování, klimatizace

Velmi hezký, luxusně zařízený byt k pronájmu se nachází v novostavbě – Americká Park, v lokalitě Vinohrady, Praha 2. V budově je k dispozici bazén a sauna, jedná se o velmi příjemné a reprezentativní bydlení. Celková výměra bytu 2+kk je 53,6m² a je plně zařízen nábytkem. Kuchyňská linka je vybavená (lednice s mrazákem, myčka nádobí, mikrovlnka, elektrický sporák se sklokeramickou deskou), ve velmi pěkné a stylové koupelně najdete vanu i sprchový kout. Součástí vybavení je dále televize, vestavěné skříně, pračka se sušičkou, kabelové připojení (TV i net) a klimatizace. Majitel bytu nabízí možnost pronájmu garážových stání v domě (1 auto 3000Kč/měs, 2 auto 5000Kč/měs). Lokalita Vinohrady je nejžádanějším místem k bydlení a poskytuje skvělé dopravní spojení i dostatek obchodů a kultury. Královské Vinohrady uspokojí i nejnáročnější klienty, kteří chtějí bydlet přímo v centru nenahraditelné atmosféry Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.070642
14.438989
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 5 000 - 6000
ID nabídky29706
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha53,60 m²
Balkónne
Garážano (možno pronájmu gar. stání 1auto/3000, 2auta/5000)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter