Tato nemovitost není dostupná

Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická

Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická Krásný zařízený rodinný domek 7+1 na Přední Kopanině, 20 minu na stanici metra Dejvická

Nabízíme k pronájmu hezký rodinný domek 7+1 se dvěmi obrovskými terasami (35 a 40 m2). Tento domek je kompletně vybaven stylovým nábytkem, kuchyňská linka je perfektně zařízena spotřebiči jako například lednicí s mrazákem, myčkou, troubou, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou atp. V domě se nacházejí tři koupelny s vanou a sprchovým koutem. Podlahy jsou pokryty plovoucí podlahou, kobercem a dlažbou, k dispozici je telefonní linka a internetové připojení ADSL. K domu patří garáž pro dva automobily. V blízkosti domu (cca 3 minuty) je les, nedaleko je také škola a hřiště. Na autobusovou zastávku to trvá cca 5 minut, 20 minut na stanici metra linky A – Dejvická. Volné od července 2008.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Telekomunikace

telefon
50.117276
14.301175
K Tuchoměřicům, Praha 6 - Přední Kopanina, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky29673
AdresaK Tuchoměřicům, Praha 6 - Přední Kopanina
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku378 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (pro dvě auta)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter