Tato nemovitost není dostupná

Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání

Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání Praha 2 Přepychový byt 4+kk k pronájmu, klidná část Vinohrad, terasa, zahrada a bazén k užívání

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt o dispozicích 4+kk k pronájmu. Byt je ve druhém patře novostavby z roku 2008 a má užitnou plochu 117 m2. Dům se nachází ve velice klidné a žádané lokalitě pražských Vinohrad, v ulici sousedící přímo s rozlehlým parkem Havlíčkovy sady a vinicí Grébovka. Během chvilky dosáhnete centra města a zároveň budete bydlet ve velmi klidné vilové zástavbě. V bytě naleznete 4 pokoje, vybavenou kuchyňskou linku i praktické úložné prostory. Velikou výhodou je možnost využívat zahradu a bazén. Dále k bytu náleží prostorná terasa o velikosti 17 m2. Byt je možné pronajmout nezařízený, nebo ho po dohodě dovybavit nábytkem. Parkování pro dva vozy je možné v podzemních garážích přímo v domě. Opravdu skvostné bydlení nedaleko centra!

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram
50.068770
14.439899
Perucká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000,-
ID nabídky29637
AdresaPerucká, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha117 m²
Terasaano
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter