Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice

Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice Praha, rodinný dům 5+1 k pronajmu v obci Benice, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice

Nabízíme k pronájmu prostorný jednopatrový řadový dům 5+1 se zahradou v obci Benice o celkovém pozemku 544 m2. Čistá obytná plocha domu je 238 m2. Dům je částečně zařízený a skládá se ze 4 neprůchozích ložnic (každá se samostatnou šatnou), obývacího pokoje s krbem, plně vybaveného kuchyňského koutu s komorou, 3 koupelen (2 rohové vany a sprchový kout) a 2 toalet. Přízemí domu umožňuje vstup na terasu – zahradu. Vytápění plynovým kotlem + TUV. Po celém domě je domovní vysavač. K domu náleží udržovaná zahrada (okrasné dřeviny a trávník) s dřevěnou pergolou. K dispozici je sauna, garáž, sklad, 2 technické místnosti. Klidná rezidenční lokalita, 4 km od atraktivní pražské části Průhonice.

50.013264
14.604984
Benice, Praha 10 - Benice (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
29 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 9000 Kč (elektřina, voda, plyn, odpady)
ID nabídky29500
AdresaBenice, Praha 10 - Benice (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha238 m²
Plocha pozemku544 m²
Zahradaano (373 m²)
Terasaano
Balkónano
Lodžiene
Bazénne
Garážano (1-2 vozy)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Dominika Ocmanová
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter