Tato nemovitost již byla pronajata

Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m²

Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2 Nezmeškejte nabídku k pronájmu bytu v centru Starého města-Platnéřská ulice, 2+kk 41 m2

Hledáte bydlení v centru Starého města… Právě Vám je určen byt 2+kk 41 m2, který se nalézá na rohu ulic Platnéřská a Křížovnická. Celý byt je kompletně zařízený s plně vybavenou kuchyní. Je po kompletní velice zdařilé rekonstukci, při které byly zachovány původní prvky bytu. V koupelně se nachází masážní vana s tryskami a toaleta. V chodbě jsou umístěny vestavěné skříně a do hlavního vchodu do bytu byly umístěny bezpečnostní odhlučněné dveře. Celý dům prošel v nedávné době velice nákladnou a kompletní rekonstrukcí, včetně všech rozvodů, výtahu, střechy a společných prostor domu. Nezmeškejte jedinečnou nabídku a kontaktujte makléře.

50.087297
14.415440
Platnéřská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky29454
AdresaPlatnéřská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha41 m²
Balkónne
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter