Tato nemovitost není dostupná

Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m²

Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2 Velmi hezké vybavené kanceláře k pronájmu v rodinném domě v Krči, 88 m2

Nabízíme pronájem velmi hezkých kancelářských prostor v prvním patře rodinného domu v Praze Krči v blízkosti metra Budějovická. Jedná se celé patro ve vile, které tvoří tři kanceláře 25, 23 a 15 m2 se zázemím (kuchyň, WC, balkón, koupelna se sprchovým koutem, komora). Kuchyň je vybavena myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí, v kancelářích jsou kancelářské stoly, počítačová síť, telefonní linka. Na podlahách jsou dlažba a koberce, topení ústřední s ovládáním přímo v kancelářích. Parkování pro 4 vozy je možné ve slepé ulici před domem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro Budějovická

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.039866
14.446280
Ševce Matouše, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
17 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč
ID nabídky29443
AdresaŠevce Matouše, Praha 4 - Krč
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha88 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter