Tato nemovitost není dostupná

Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov

Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov Krásný, slunný mezonetový byt k pronájmu 7+1, 3x balkón, s úchvatným výhledem na Praze 5 - Smíchov

Prostorný, krásný mezonetový byt 7+1 s balkonem na Smíchově. Byt se nachází v 1. a 2. patře historického domu. K dispozici výtah. Dům prošel náročnou, luxusní rekonstrukcí. Celková užitná plocha bytu činí 226m². K dispozici krásná kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Na podlahách parkety a dlažba. Internet a satelitní TV. V domě sauna, whirlpool, tělocvična a recepce. Krásný výhled na řeku Vltavu a přilehlé parky. V okolí naleznete vynikající občanskou vybavenost. Nedaleko od domu se nachází česká, anglická a francouzská škola. Nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov nedaleko. Kvalitní restaurace a kavárny všude v okolí. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram jen pár minut chůze od domu.

Telekomunikace

telefon
50.076113
14.408292
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky29341
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha226 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter