Tato nemovitost není dostupná

Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m², Pošumaví, obec Dlažov

Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov Krásná, s citem restaurovaná vila, 350 m2, Pošumaví, obec Dlažov

Nabízíme k prodeji krásnou, luxusní vilu situovanou v obci Dlažov, vzdálené 10 km od Klatov. Budova s celkovou obytnou plochou 350 m2 byla v nedávné době restaurována. Přízemí vily sestává z prostorné vstupní haly rozdělené prosklenou izolační stěnou, obývacího pokoje, kuchyně s původními kachlovými kamny, jídelny, ložnice, koupelny a šatny. V prvním patře se nachází další kuchyně, pět ložnic a tři koupelny. Podkroví objektu je připraveno pro půdní vestavbu. Vila je z poloviny podsklepeno. Ve sklepní prostorách je situována vinárna, místnost pro sport, toaleta a olejové topení. V budově je také zaveden plyn. Nádherná lokalita v podhůří Šumavy přímo vybízí k aktivnímu využití volného času – možnosti lyžování, pěší i cykloturistiky v okolí Železné Rudy, Hojsovy Stráže či Bavorské Rudy.

Voda

jiný zdroj vody
Dlažov, Dlažov (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
4 859 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky29315
AdresaDlažov, Dlažov (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku0 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter