Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m²

Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2 Praha, zařízený byt 3+kk k pronájmu v luxusním bytovém domě Vyšehrad, balkon, wifi, SAT, 85m2

Exklusivní nabídka bytu v luxusním bytovém domě Vyšehrad ve Vratislavově ulici, u vchodu do Vyšehradského Parku. Apartmán je situován ve 4. patře cihlového domu. Byt je kompletně zařízen, moderně vybaven, cena pronájmu je včetně vysokorychlostního WIFI Internetu a SAT TV. K dispozici jsou 1 koupelna. Balkon s krásným výhledem. Krásný, prosvětlený a klidný byt (může být i nezařízený za stejnou cenu). Perfektní dopravní spojení: 3 minuty na tramvaj, do centra pak 10 minut. Vyjíměčně zajímavé propojení velmi moderního a komfortního bydlení v téměř bájném místě s mystickou atmosférou.

50.066139
14.419863
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
22 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ polatky, cena včetně služeb, internetu a SAT tv
ID nabídky29314
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha85 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter