Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m², podzemní garáž

Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní nezařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž

Byt je situován v 2. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní části Vinohrad. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, jejímž výsledkem je luxusní standard tohoto bytového domu, kdy bylo architektonicky skloubeno restaurování původních historických prvků domu s nadstandardním technologickým vybavením. V domě se nachází nádherná pozlacená štuková výzdoba, restaurované fládrované vstupní dveře do bytů a dále repliky historicky cenných mosazných svítidel společných prostor domu. K vybavení domu patří osobní výtah, výtah pro automobily, elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém, elektronický protipožární systém v garážích, rozvod vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu. V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou. Byt je nabízen zařízený kuchyňskou linkou vybavenou sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, lednicí a mrazničkou. Je ho možno dozařídit nábytkem, v tom případě by cena nájmu byla vyšší o Kč 3000,– / měsíčně. Vytápění je zajištěno plynovým etážovým kotlem v každém bytě. Stanice metra A Náměstí Míru je nedaleko.

Vytápění

ústřední topení
50.078260
14.438793
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
23 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4500 Kč měsíčně + možno zařídit garáž za 3000 Kč měsíčně
ID nabídky29296
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha101 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (garážové stání - 3 podzemní patra)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter