Tato nemovitost není dostupná

Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci

Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci Výhodná investiční příležitost u Pařížské ulice, celý byt 2+1 po citlivé rekonstrukci

Nabízíme Vám svěže a moderně rekonstruovaný byt v samén srdci Starého Města jen pár kroků od Pařížské ulice. Tento byt se nachází v 2. NP a umožňuje luxus prostoru na 80 m2 při dispozici 2+1. V celém bytě jsou ponechány původní vitráže, zárubně dveří, štuková omítka a cihlová stěna. Je zde také unikátní výška stropů, které jsou až 3,8m místy s klenutím. V prostorné kuchnyni se nachází vstup na balkon a nad kuchyňskou linkou je umístěno okno do dvora. V bytě se nachází také dvě toalety, kde v jedné z jich se nachází sprchový kout. V celém bytě jsou nové rozvody elektřiny, vody a kanalizace. Topení je vlastní plynovým kotlem. V domě je již schválena výstavba výtahu a bude také opravena fasáda. Tato nemovitost je vhodná ke koupi za účelem krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro Staroměstská

Vytápění

ústřední topení
50.089148
14.418613
Široká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
9 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky29050
AdresaŠiroká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha79,60 m²
Balkónano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter